b2b – Harmonick

Architekci

Harmonick to filozofia jakości. To wiedza, doświadczenie oraz szlachetne materiały. To również unikalne podejście do produktu, które otwiera nowe możliwości przed kreatywnymi designerami. W przeciwieństwie do taśmowo produkowanych, nasze ręcznie robione produkty mogą być dowolnie modyfikowane. Wiedząc jak ważna jest idealna kompozycja wszystkich elementów projektowanego wnętrza, dajemy możliwość dostosowania naszych akcesoriów do konkretnych realizacji. Dostosujemy wymiary produktu do możliwości konkretnych wnętrz, aby projektowana przestrzeń zachowała cechy idealnej harmonii. Najbardziej wymagającym projektantom jesteśmy w stanie zaoferować produkty indywidualne. Przy wsparciu naszych ekspertów możemy zrealizować pomysły na niepowtarzalne akcesoria ze stali kwasoodpornej, zaprojektowane na wyłączność zamawiającego.

Zapraszamy do współpracy twórców, którzy oczekują więcej.

Masz pomysł? Porozmawiajmy o tym:

custom@harmonick.eu

Hotele

Kompleksowe realizacje wymagają wszechstronnej jakości – to sztuka przewidywania potrzeb jakie musi zaspokoić produkt oraz zagrożeń z jakimi musi sobie poradzić. Branża hotelarska jest szczególnie wrażliwa na ocenę jakości oferowanych usług. Nawet najmniejszy detal może wpłynąć na postrzeganie wartości całej marki. Świadomi tego oferujemy najwyższej klasy akcesoria meblowe wykonane ręcznie ze stali kwasoodpornej i włoskiej skóry. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dostosowanie produktu do wymagań konkretnego obiektu, w związku z tym proponujemy dedykowane produkty idealnie dopasowane do stylu, infrastruktury i otoczenia wybranego hotelu. Jesteśmy w stanie w trwały, ale subtelny sposób, oznaczyć nasze produkty logotypem hotelu, tak by skutecznie utrwalały świadomość marki swoim klientom. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wieszaków kąpielowych i pokojowych, uchwytów oraz pozostałych akcesoriów meblowych – wraz z dostarczeniem ich na miejsce, montażem i serwisem gwarancyjnym.

Masz pomysł? Porozmawiajmy o tym:

horeca@harmonick.eu

Spa

Woda to żywioł. Piękno dające życie, ale i wymagający przeciwnik. Obiekty oferujące usługi spa, na co dzień przybliżają ludziom istotę piękna związanego z jej mocą, ale i borykają się z trudnościami jakie wiążą się z pracą z wodą. Rdza jest „chorobą”, która wizualnie i użytkowo zabija metalowe elementy wyposażenia wnętrz. Stal kwasoodporna, z której wykonane są nasze produkty, jest całkowicie odporna na szkodliwe działanie wody. Jest wieczna. Marka Harmonick jest częścią grupy Kotniz – lidera na rynku produkcji elementów wyposażenia luksusowych jednostek pływających. Od czterdziestu lat dostarcza produkty mające codziennie obcować z żywiołem fal słonej wody. Harmonick to rozwiązanie idealne do obiektów, które oczekują idealnej jakości w najtrudniejszych warunkach. Dzięki surowej kontroli jakości gwarantujemy bezpieczeństwo użytkowania przez klientów naszych produktów.

Masz pomysł? Porozmawiajmy o tym:

spa@harmonick.eu

Dystrybutorzy

Katalog Katalog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Imperdiet proin fermentum leo vel orci. Tellus integer feugiat scelerisque varius morbi enim.

HARMONICK – brand of Kotniz Group
Designed by Pracownia A.J.
Produced by Kotniz

sale@harmonick.eu
+48 601 502 560